Pravidelné setkání pěstitelů - listopad 2018

datum:
2018-11-06
autor:
Michal Rubeš

Včera večer jsme se opět sešli v sídle společnosti v centru Prahy. Účast byla hojná, bylo nás devět, včetně jednoho nováčka. Sedělo se, povídalo, nejdříve se však probrali záležitosti společnosti.

Za námi je likvidace náletů na Kosišti, chtělo by to však alespoň ještě jednu akci někdy v únoru. Je třeba to domluvit s AOPK.

Výstava v Brně splnila očekávání. Bylo možné ukázat rostliny, které není možné vystavit v červnu Praze. Probrali jsme co bylo dobré, co příště udělat jinak.

Dále jsme se bavili o pokroku v přípravě EEE, tam je rezerva v oslovení prodejců, Jana slíbila do konce týdne napravit.

Robert byl teď několik týdnů nemocný a zdržela se tak práce na přípravě automatických oznamování DarwiKuku, ale i na rozšíření o další funkce. Novinky očekávejte v nejbližších týdnech.

Dále jsme se bavili o všem možném kolem masožravek i mimo ně, promítali fotografie, občerstvovali se. Zkrátka zábava do pozdních hodin.

Další setkání vychází na pondělí 3. prosince. Zván je každý, kdo se chce dozvědět něco více o činnosti Darwiniany, nebo se jen tak pobavit o masožravkách a poznat nové pěstitele. Jen se prosím předem ozvěte na info@darwiniana.cz, ať připravím dostatek židlí.

Zápis ze setkání je veřejně k dispozici.

Jestli se chcete podílet na činnosti spolku, nabízíte pomoc, chcete organizovat výlet či setkání, dejte nám prosím vědět.