Objednávka semínek s číslem 1000? Tak to oslavíme slevou 50% na všechno.

datum:
2022-12-10
autor:
Michal Rubeš

Před více jak čtyřmi lety, přesněji 21. 5. 2018, jsme spustili nový elektronický obchod především se semínky. A nyní máme objednávku s číslem 1000. A protože navíc budou vánoce, oslavíme to slevou 50% na všechno, včetně poštovného!

Semennou banku vedeme jako společnost už od nepaměti. V zásadě slouží k distribuci semínek mezi pěstiteli. Mnozí z nás sice sklidí semínka, ale nemají sílu nebo čas je nabízet, balit, posílat. Máte tedy možnost své přebytky semínek poslat do Semenné banky Darwiniany, kde se jich rádi ujmeme, nabalíčkujeme, vložíme do systému elektronického obchodu a nabízíme za velmi nízké ceny všem zájemcům. Vy pak máte možnost si za svá semínka vzít jiná, případně budete mít přednost u vzácnějších druhů.

Smyslem totiž není vydělat, ale dostat vaše semínka mezi další zájemce. Proto tak jednou do roka nakupujeme zajímavá semínka ze zahraničí ve větším množství a nabízíme je domácím pěstitelům. Tím se do sbírek dostávají jak nové druhy, tak i nová krev.

Protože jsme časem začali nabízet i různé pěstitelské pomůcky, trička, vydávat knížky, přejmenovali jsme Semennou banku na Obchod Darwiniany. Semínka od vás v něm však stále výrazně převažují.

Celou dobu píši my máme obchod, my balíme, my posíláme, ale to vlastně není pravda. Největší zásluhy na běhu obchodu má už léta Patrik Hudec. To on má celý obchod u sebe doma, denně vyřizuje objednávky, přijímá od vás semínka, balíčkuje je na malé porce, vkládá do systému, balí objednávky, chodí s nimi na poštu, atd. Bez něj by Semenná banka či Obchod Darwiniany nebyl a za to mu patří velký dík!

No a teď si užijte slevu 50% na všechno včetně poštovného. Tahle akce končí 18. 12. s nedělní půlnocí.