ZRUŠENO - Podzimní setkání pěstitelů v Otvovicích - pozvánka

datum:
2019-09-26
autor:
Michal Rubeš

Vzhledem k tomu, že bude mocně pršet, ale hlavně protože Mirek pořádá tou dobou svoje setkání v Horákově, je akce zrušena. Nemá smysl, dělat dvě setkání pro masožravkáře v jeden víkend. Sejdeme se tedy jako obvykle v pondělí v sídle společnosti v Praze. Tam vymyslíme náhradní termín.

Obvykle se scházíme každé první pondělí v měsíci v sídle společnosti v Praze 1. Tentokrát se sejdeme netradičně o víkendu 5. a 6. října v Otvovicích 81. Na programu bude (ne moc dlouhá) procházka po zdejších nivách a stepích, grilování, povídání, výměna kytek, semínek a zkušeností, později i zpěv. Pokud se rozhodnete přespat, spacák nebo deku s sebou. Místa je dost v rekonstruovaném podkroví.

Sedět budeme venku pod střechou, v případě horšího počasí je k dispozici velká místnost zvaná Pařírna. V případě dobrého počasí a vaší otužilosti plavky s sebou.

Nejlépe se k nám dostanete autem, stačí do navigace zadat Otvovice 81, ale jde to i snadno vlakem do Kralup, kde vás někdo vyzvedne autem, nebo můžete pokračovat dvě stanice lokálkou na Kladno do Otvovic a pak deset minut podél kolejí pěšky zpět.

Pokud se chcete zúčastnit, napište nám prosím na info@darwiniana.cz, ať s vámi počítáme a máme dost klobás. Registrovat se také můžete na Facebooku.

Vřele zván je každý pěstitel bez rozdílu!