Nezapomeňte zaplatit členské příspěvky a předplatné na rok 2016

Milí členové Darwiniany a předplatitelé Trifida.

Uzávěrka prvního letošního čísla Trifida klepe na dveře, a proto vás prosím, abyste co nejdříve uhradili příspěvky / předplatné, pokud jste tak stále neučinili. V následujících týdnech vyřadím z databáze členy, kteří do té doby neuhradí příspěvky na letošní rok. Samozřejmě členství můžete obnovit i v průběhu roku, nicméně náklad TRIFIDa objednávám s ohledem na cenu pouze s malou rezervou a vystavujete se tím riziku, že pokud budete chtít časopis v papírové podobě, jednoduše už nebude.

Členské příspěvky se vztahují vždy na celý kalendářní rok a činí 250 Kč. Členové věkem do 16 let a důchodci platí snížených 170 Kč. Členství bez papírového Trifida zůstává 150 Kč (přístup k elektronické verzi ve formátu PDF zůstává). Toto členství je samozřejmě zcela plnohodnotné se všemi ostatními výhodami pro členy.

Jak zaplatit?

Požadovanou částku složte na transparentní účet Darwiniany č. 2900058987/2010 u Fio banky, ať už převodem či zaplacením na pobočce, případně převodem na účet poštovní poukázkou (nikoli na adresu!). Jako variabilní symbol pro snazší identifikaci použijte prosím ve všech vyjmenovaných případech své členské číslo, viz Seznam členů. Zájemce ze Slovenska bych požádal složit v eurech ekvivalentní obnos na účet č. 2900058987/8330 u slovenské Fio banky.

Rovněž máte možnost si Trifida předplatit, aniž byste museli být členy společnosti – nemůžete pak ale pochopitelně čerpat členské výhody. Cena je 250 Kč za celý ročník 2016, tj. za dvě čísla. Způsob placení je identický jako v předchozím případě, variabilní symbol vám jednou přidělený v minulosti zůstává stále v platnosti. Připomínám, že u bývalých členů je to jejich původní členské číslo.


Do poznámky, prosím, vždy uveďte, zda platíte členství či předplatné. Děkuji.
V případě jakýchkoli nejasností nás prosím neváhejte kontaktovat na info@darwiniana.cz, příp. telefonicky na (+420) 724 715 717.