Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


trifid:predplatne

Předplatné

Kvůli vysokým nákladům na tištěný Trifid končí ročníkem 2017. Dále bude pokračovat v elektronické verzi, která bude zdarma dostupná pro všechny.

Členové společnosti Darwiniana automaticky Trifida dostávají. Placený je především z jejich členských příspěvků, které činí 250 Kč (resp. 170 Kč) ročně. Více o tom, jak se stát členy společnosti.

K tomu, abyste odebírali Trifida, se nemusíte stát členy společnosti Darwiniana. Máte možnost si časopis předplatit. Cena je 250 Kč za ročník (tj. dva časopisy). Tuto možnost ocení hlavně ti, kteří se nechtějí organizovat, ovšem Trifida by i tak rádi dostávali.

Předplatitelé ale samozřejmě nemohou čerpat žádné výhody pro členy společnosti (nebudou uvedeni v seznamu členů), na druhou stranu nemají také žádné povinnosti, nemusí dodržovat Stanovy společnosti.

Jak si Trifida předplatit?

Napište na info@darwiniana.cz, že byste rádi Trifida odebírali. Obratem dostanete potvrzeno, zda jsou již v daném roce vyšlá čísla stále k dispozici a kolik peněz tedy máte zaplatit na účet společnosti a s jakým variabilním symbolem. Pokud byste si chtěli zakoupit i některá starší čísla, podívejte se do našeho Obchodu.
K dispozici je rovněž dárkový poukaz na roční předplatné.

trifid/predplatne.txt · Poslední úprava: 2017-10-20 22:11 (upraveno mimo DokuWiki)