Hlíznaté rosnatky a horské láčkovky

Zde zakládají příspěvky ti, kteří se chtějí něčeho zbavit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zlatokrt
Příspěvky: 78
Registrován: 24 bře 2018, 20:36
Kontaktovat uživatele:

Hlíznaté rosnatky a horské láčkovky

Příspěvek od zlatokrt » 11 pro 2018, 22:30

Pár hlíznatých rosnatek se mi zadařilo letos napěstovat ve vícero kusech. Některé rostliny jsou již vyrostlé, jiné teprve raší. Mohu nabídnout:
Drosera magna (syn. D. erythrorhiza ssp. magna; květináče na fotce jsou rozměr 7x7 cm, fotka zachycuje přímo nabízené rostliny) 200 Kč/květináč
P1160216.JPG
Drosera modesta (dva klony, jeden lokalizovaný) 50 Kč/květináč
Drosera menziesii (50 Kč/květináč)
Drosera moorei (50 Kč/květináč)

Dále mám ve sbírce stále ještě tři horské láčkovky, kterých bych se rád zbavil. Odsunul jsem je na vedlejší kolej a poněkud trpí nízkými teplotami v chladné části sklepa.
Nepenthes lowii "Trus Madi" (relativně malá, ale krásně roste. Tato jediná je i v té zimě spokojená) (cena 500 Kč)
P1160221.JPG
P1160219.JPG
Nepenthes aristolochioides (několik růstových vrcholů, ten největší cca 15 - 20 cm vysoký, ale neláčkuje a nevypadá úplně šťastně)
Nepenthes jamban (obnovuje růst na rostlině, kterou jsem odepsal - loni v podstatě omrzla a dlouho se z toho vzpamatovávala)
Fotka zachycuje hlavní růstový vrchol N. aristolochioides a za ní obrůstající stonek N. jamban. Vzhledem k horšímu stavu rostlin je cena dohodou.
P1160226.JPG
Rostliny jsou pouze k osobnímu předání!
Primárně v Brně, ale mohu domluvit i dopravu do Prahy (až po Vánocích), případně jiných částí republiky.
Adam Veleba
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host