Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


webring

Webring

Občas někdo zatouží se jen tak probírat stránkama o masožravkách. Nejlepší způsob je vejít na jednu stránku, tu si prohlédnout, přejít ke druhé, ke třetí, a tak dále. Pro snadnou navigaci skrz řetěz masožravých stránek slouží právě webring.

Na hlavní stránce každého webu zapojeného ve webringu naleznete jednoduchou navigaci s odkazy na předchozí a následující web. Po prohléduntí masožravého webu se vrátíte na jeho hlavní stránku a jedním kliknutím se přenesete na web následující.

Obdobný webring funguje na ICPS. Náš webring se od tohoto líší v tom, že vás bude navigovat jen po stránkách, které jsou vedeny v českém nebo slovenském jazyce.

Jak to funguje, si můžete vyzkoušet na naší hlavní stránce.

Chcete se do webringu zapojit?

Není to žádný problém. Kontaktujte správce Michala Rubeše na adrese michal@termiter.cz a on vaše stránky zařadí do webringu.

Předtím vložte na hlavní stránku někam do dolní pravé oblasti tento kód:

<!--webring masožravek - začátek-->
<table align="right" style="border: 1px solid #006633; width: 0%; border-collapse: collapse;">
 <tr>
  <td colspan="2" align="center" style="font-family: Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif; background-color: #006633;"><a href="http://www.darwiniana.cz/" style=" color: #F0FFF0">Masožravé rostliny neboli masožravky</a></td>
 </tr>
 <tr>
  <td align="left" style="font-family: Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif; background-color: #F0FFF0; color: #006633; padding-right: 1em;"><a href="http://www.darwiniana.cz/webring.php?smer=predchozi" style=" color: #006633">předchozí</a></td>
  <td align="right" style="font-family: Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif; background-color: #F0FFF0; color: #006633; padding-left: 1em;"><a href="http://www.darwiniana.cz/webring.php?smer=nasledujici"  style=" color: #006633">následující</a></td>
 </tr>
</table>
<!-- webring masožravek - konec -->

Přesné umístění a případné obarvení necháme na vás. Zachovejte jen strukturu tabulky, texty, odkazy a její umístění někde vpravo dole na hlavní stránce.

Pokud budete mít potíže s vložením kódu, případně s jeho úpravou, kontakujte Michala na výše uvedené adrese.

A co vám přinese masožravý webring na vašich stránkách? V první řadě více návštěvníků a vyšší pozici ve vyhledávačích. No a samozřejmě zjednodušíte navigaci všem, kteří hledají informace o masožravkách.

webring.txt · Poslední úprava: 2013-12-09 13:13 (upraveno mimo DokuWiki)