Darwiniana

Seznam diskusních fór - Darwiniana : 
zklamani
Autor: Krejči Josef (IP zapsáno)
Datum: 16.10.2010 19:46

Mislel sem že když vstoupim do darviniany tak budou mit členove pochopeni.
Ale musel sem udělat přitrž,a udělat si svoje stranky,a doufam že budu mit už konečně klyd,abych mohl psat v pohodě.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Krejči Josef (16.10.2010 19:47)

Re: zklamani
Autor: Krejči Josef (IP zapsáno)
Datum: 16.10.2010 19:59

Musel sem si udělát svoje stranky protože mě byly hazeny kladcky pod nohy od některych členu,sem zklaMAN.

Autor: Tempus (IP zapsáno)
Datum: 16.10.2010 20:39

Myslím, že jste to špatně pochopil, nikdo vám nechce házet klacky pod nohy, naopak se vám snaží pomoct. Já, když něco udělám tak jsem rád za OPRÁVNĚNOU kritiku, protože aspoň vím co dělám špatně. Pokud vím tak v jednom příspěvku bylo řečeno, že tam máte tam mraky chyb. Tak aspoň víte na co se zaměřit a co zlepšit, jen když se poučíme z vlatních chyb tak můžeme uspět( ať už jde o cokoliv).
pardon za ten květnatý závěr, ale jinak to nešlo smiling smiley

Autor: Marek Zogata (IP zapsáno)
Datum: 16.10.2010 21:45

Pane Krejči vůbec vám nechceme házet klacky pod nohy,jen vám chceme poradid a myslíme to dobře winking smiley
Jinak ty vaše stránky jsou pěkne akorát dopilovat a dopilovat a opravit chyby

Autor: Jan Řehoř (IP zapsáno)
Datum: 16.10.2010 22:59

Pane Krejčí,
já sám mám celkem často ve svém textu nějakou tu hrubku, takže jsem zatím na to, co píšete, nijak nereagoval, ale chtěl bych Vás poprosit, jestli byste nemohl alespoň psát normálně diakritiku...háčky a čárky. Text který postrádá polovinu "hacku a carek" se totiž dost špatně čte a člověk si o jeho pisateli automaticky začne myslet, že text napsal strašně v rychlosti a vůbec mu nezáleželo jaký dojem daný text zanechá. A pokud tu chcete zakládat grex registraci láčkovek, nebo zhromažďovat informace o jejich pěstování, tak by podle mě Vaše příspěvky měly působit alespoň trochu solidně.
...nemohu si pomoci, necitovat slova "klyd" a "Mislel"...

Omlouvám se, jestli Vám to bude připadat jako přehnaná kritika. Není mířena proti Vašim aktivitám, ani proti Vám osobně. Je to jen doporučení. Kdybych byl na Vašem místě, tak bych byl vděčný, kdyby mě někdo upozornil, že forma mých příspěvků, není odpovídající místu, kam je píši. winking smiley

S pozdravem, Jan Řehoř

Autor: Ondřej Sehnoutka (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2010 01:41

Pane Krejci,
udivuje me vas pristup k veci. Nejdriv oznamite tu bombastickou novinu s vasim registrem lackovek, pak zrejme zkopirujete odnekud text, ktery je nesrozumitelny a hodite do vzduchu, aby vam s tim nekdo pomohl. Kdyz se k tomu nikdo nema a lide se vam tu snazi vysvetlit, ze prace je to tezka a stejne ji malokdo oceni, tak se zacnete rozcilovat, ze vam tu vsichni hazi klacky pod nohy. Zkuste se nejdrive zamyslet nad sebou, nez zacnete osocovat ostatni. Treba prijdete na to, ze neni chybou na chybu upozornit, ale chybou je si nepriznat, ze i vy muzete chybovat. Mozna kdyby jste volil vlidnejsi ton, setkal byste se s lepsi odezvou. Preji, at se vam ta vec s registrem lackovek podari a uz se tesim, jak zapracujete na VAMRu.

S pozdravem,
Ondrej Sehnoutka
(onluvte prosim, ze nepisu carky a hacky, nemam ceskou klavesnici)

Toto fórum je dočasně otevřeno pouze ke čtení. Prosím, zajděte sem zase později.

This forum powered by Phorum.
rss