Chramst!
Víte, že i Vaše stránka o masožravkách může být v odkazech na stránkách Darwiniany? Stačí na ni upozornit správce webu.

elektronická verze časopisu Trifid - vydává Darwiniana

Hledání v článcích
Bozi Dar
rubriky slovník autoři download ankety nastavení
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Redakce
Redakce
Připomínky pište do
diskuze
Tento časopis běží na
phpRS
WebArchiv - archiv českého webu

WebArchiv - archiv českého webu

Výstava 2004: Čtvrtek - den 2

23. 09. 2004
Michal Rubeš
Darwiniana
Dnešní den pršelo a tak návštěvnost byla nižší než den předchozí. Přesto to byl napínavý den.

Ráno v půl osmé zazvonil telefon. Byl to Mirek. Oznámil nám, že je nemocen a jestli bychom ho nemohli prozatím zastoupit. Začali jsme hned modifikovat plány pro tento den. Bylo třeba převzít důležitá jednání s vedením zahrady, která se měla odehrát hned ráno. Toho se ujala má zlatá stříbrná žena Jana.

Jeli jsme tedy na výstavu v pochmurném očekávání napnutého dne. U vchodu jsme se rozdělili a Jana odešla za ředitelem zahrady. Já pokračoval do skleníku se připravit na první masožravkochtivé návštěvníky.

Po více jak půl hodině jednání se Jana vrátila plna optimismu. Vyřídila co měla a navíc začala domlouvat výstavu na další rok. Výtečně!

Zbytek dne proběhl pracovně, občas nebyl ve skleníku skoro žádný návštěvník, ale taky jsme zažili těžký nápor, když se nám sem nahrnuli tři třídy dětí najednou. Tehdy se projevoval nedostatek personálu. Já a Jana jsme prováděli a pokladnu a dozor jsme suplovali jak se dalo. Zvládlo se to.

Výstavu během dvou dnů navštívilo celkem 514 lidí z toho 398 studentů nebo důchodců. Dnešní den to bylo 226 návštěvníků z toho 179 studentů nebo důchodců. Tedy o fous míň než včera. Pravděpodobně za to může počasí, skoro pořád pršelo a lidem se tak asi nechtělo ven.

A ještě pár fotek s kometáři, které jsem dnes nashromáždil:


Tady se mi podařilo zachytit některé z tváří osazenstva výstavy. Výrazy vypovídají víc než slova.


Takhle je nainstalována webová kamera. Přilepil jsem ji izolepou.


Naše pokladna.


A tohle je šestnáctisekundová expozice našeho skleníku ve třičtvrtě na deset v noci. Jsem totiž tu a hlídám, aby se náhodou nějaká kytička neztratila. Dobrou noc!


komentáře (1) - poslat mailem - vytisknout článek


Darwiniana Všechna práva vyhrazena. Použití materiálů z těchto stránek pouze se souhlasem společnosti Darwiniana. Přímé odkazy na obsah jsou povoleny jen s uvedením zdroje. © 1991-2013 Darwiniana Darwiniana